Świat Final Cut Studio 2 – montaż, animacja, miksowanie, korygowanie kolorów, postprodukcja bez granic.

Weź udział w bezpłatnych warsztatach z Final Cut Studio 2 oraz Final Cut Server
w ramach światowej trasy Final Cut World Tour!.

Już 18 września w Warszawie! Zarejestruj się już dziś!

Poznaj Final Cut Studio 2 i Final Cut Server – zobacz jak pracują najlepsi filmowcy na świecie! W trakcie warsztatów poznasz wszystkie tajemnice montażu. Nauczysz się korzystać z nowych, intuicyjnych narzędzi kreatywnych Final Cut Studio 2 oraz licznych funkcji dodatkowych: tworzenia ruchomych obrazów, korekcji kolorów, montażu i miksowania dźwięku. Podczas warsztatów zobaczysz najciekawsze projekty rodem z Hollywood, wykonane właśnie na Final Cut Studio.

Final Cut Studio 2 to nie tylko Final Cut Pro, legendarne oprogramowanie Apple do edycji wideo, ale również Motion 3, Soundtrack Pro 2, Compressor 3, DVD Studio Pro 4 i Color — program do profesjonalnej korekcji kolorów.

Final Cut Server jest doskonałym narzędziem pracy grupowej, które ułatwia twórczym zespołom udostępnianie zasobów i automatyzację rutynowych zadań. Zawiera ono mechanizmy rejestrowania/wyrejestrowywania, które chronią projekty Final Cut Pro, oraz automatycznie powiadamia o statusie, dzięki czemu każdy uczestnik zespołu produkcyjnego ma aktualne informacje.

Zarówno Final Cut Studio 2, jak i Final Cut Server zaspokoją Twoje potrzeby niezależnie od tego, czy pracujesz w dwuosobowym zespole, w domu postprodukcyjnym, studiu filmów pełnometrażowych, czy też obsługujesz globalne wiadomości.

Logowanie